Homepage CSEI Lacrima

Centrul Școlar pentru Educație Incluzivă Lacrima , înființat in 1995, este o instituţie de învăţământ care asigură accesul la educaţie, prin educaţie formală, nonformală şi servicii educaţionale. Viziune. Misiune. Obiective. CSEI Lacrima este o instituţie modernă care îşi propune să promoveze programe educaţionale şi terapeutic-recuperatorii centrate pe valori şi principii ale educaţiei incluzive. Personal tehnic administrativ si de servire. Viziune. Misiune. Obiective. Transportul zilnic al copiilor de.

OVERVIEW

The web page scoalalacrima.ro currently has an average traffic classification of zero (the smaller the higher page views). We have analyzed twenty pages inside the website scoalalacrima.ro and found zero websites associating themselves with scoalalacrima.ro.

SCOALALACRIMA.RO TRAFFIC

The web page scoalalacrima.ro has seen variant amounts of traffic for the whole of the year.
Traffic for scoalalacrima.ro

Traffic ranking (by month) for scoalalacrima.ro

Traffic ranking by day of the week for scoalalacrima.ro

WHAT DOES SCOALALACRIMA.RO LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of scoalalacrima.ro Mobile Screenshot of scoalalacrima.ro Tablet Screenshot of scoalalacrima.ro

SCOALALACRIMA.RO SERVER

Our crawlers identified that a single root page on scoalalacrima.ro took nine hundred and eighty-four milliseconds to stream. Our parsers could not observe a SSL certificate, so in conclusion our crawlers consider scoalalacrima.ro not secure.
89.36.137.242

SERVER SOFTWARE AND ENCODING

We found that this domain is utilizing the Apache/2.2.9 (Debian) PHP/5.2.6-1+lenny16 with Suhosin-Patch mod_ssl/2.2.9 OpenSSL/0.9.8g operating system.

Homepage CSEI Lacrima

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web page scoalalacrima.ro has the following in the site, "Centrul Școlar pentru Educație Incluzivă Lacrima , înființat in 1995, este o instituţie de învăţământ care asigură accesul la educaţie, prin educaţie formală, nonformală şi servicii educaţionale." I saw that the webpage also stated " CSEI Lacrima este o instituţie modernă care îşi propune să promoveze programe educaţionale şi terapeutic-recuperatorii centrate pe valori şi principii ale educaţiei incluzive." They also said " Personal tehnic administrativ si de servire. Transportul zilnic al copiilor de."

ANALYZE SIMILAR WEB SITES

Scoala Liliesti -

Inscrierea in invatamantul prescolar 2015. Inscrierea in invatamantul primar 2016. Strategia Nationala Anticoruptie in sectorul educational. SIMULARE EXAMENE NATIONALE MARTIE 2017. 13 martie 2017 Limba si literatura romana proba scrisa. 16 martie 2017 Matematica proba scrisa. 31 martie 2017 Afisarea rezultatelor. Ordin modificare ordin simulari 3150 2017 final. Ordin privind organizarea simularii evaluarii nationale pentru elevii clasei a VIII-a.

Scoala Maghera

Şcoala să fie oglinda satului Şcoala să fie mândria satului. Institutia este angajata in ameliorarea calitativa a proceselor de invatare si predare, in cautarea solutiilor creative pentru a trece la un invatamant centrat pe elev.

Scoala mamelor

Acest website este cofinantat din Fondul Social European. Prin Programul Operational Sectorial Dezvoltarea Resurselor Umane 2007-2013. Pretuieste viata la Radio Itsy Bitsy! Parinti, bunici, pitici, prieteni mari si mici, dati sfoara in tara! Va astept cu drag de maine dimineata la Radio Itsy Bitsy, dati click aici. Si aflati exact cand si de ce! Itsy Bitsy pictează animale uriaşe de 1 Iunie! Da click si citeste. Sau suna la 116 111. Apel gratuit din retelele TELEKOM ROMANIA.

Şcoala Mărtineşti

E lumea copilăriei de ţară pe care, fără să vrem, o mai fură din când în când şi mirajul virtualului. Luni, 25 martie 2013. Înscrierea în Învățământul Primar 2013. Hunedoara, Martinesti, nr. Oferta educatională a școlii este generoasă și atent concepută în așa fel încât procesul instructiv - educativ să fie centrat pe elev și să respecte particularităţile de vârstă, interesele şi aptitudinile elevilor.